Інспекція ДАБК Львова перевірить законність забудови | Новини Львова

Інспекція ДАБК Львова перевірить законність забудови

14:48 13 серпня 2019 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Франківська районна адміністрація звернулася до Інспекції ДАБК Львова з клопотанням перевірити законність будівельних робіт на вулиці Антоновича, 100.

Про це повідомили у вівторок, 13 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відтак, Інспекція ДАБК у Львові здійснить перевірку. За попередньою інформацією, приміщення будівлі знаходяться у приватній власності фізичної особи, а перший поверх орендує церква».

«Церква жодних робіт у приміщенні не проводить. Будівельні роботи проводяться фізичною особою. Якщо виявиться, що ці роботи самовільні, або не відповідають вимогам законодавства, то винних осіб буде притягнуто до відповідальності.

«Щодо перевірки ситуації з проведенням будівельних робіт на вулиці Антоновича, 100 до Інспекції з архітектурно-будівельного контролю Львова надійшло клопотання Франківської районної адміністрації», – поінформували також у міськраді.

Керівник юридичного відділу Інспекції ДАБК у Львові Святослав Кіндратів зазначив: «Інформація, яка наявна в інспекції наразі, це те, що це приміщення знаходиться у приватній власності фізичної особи, а перший поверх цього об’єкту орендує церква. За попередньою інформацією, церква жодних робіт у приміщенні не проводить. Роботи, які здійснюються щодо можливої надбудови, проводяться фізичною особою. Однак, станом на зараз власника приміщень немає в межах України. Вона буде ближче до кінця тижня.

Святослав Кіндратів також повідомив: «Тому, інспекцією буде поведено перевірку законності будівництва на об’єкті на вулиці Антоновича, 100. Ми її проведемо в межах 10-денного терміну, визначеного законодавством. І якщо виявиться, що ці роботи самовільні, або не відповідають вимогам законодавства, то винних осіб буде притягнуто до відповідальності».

Керівник юридичного відділу Інспекції ДАБК у Львові також розповів: «Незважаючи на те, чи це є приватна ділянка чи приватна будівля, проводити реконструкцію чи капітальний ремонт, а також нове будівництво можна лише отримавши дозвільні документи, які дають право на проведення робіт. Поки що немає інформації, чи власник має містобудівні умови та обмеження та дозвільні документи на проведення робіт. Ці факти можемо з’ясувати під час перевірки. Адже завжди є моменти, коли дозвільні документи могли бути видані до дії реєстру дозвільних документів, який є зараз – це можуть бути старі документи, яких немає в реєстрі, проте вони дають право виконувати будівельні роботи. Тому остаточна інформація щодо законності будівництва можлива лише після проведення перевірки».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:25 4 серпня 2020 р.

Радник Авакова запропонував воєнізовану охорону в пасажирських поїздах

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Володимир Мартиненко назвав умови, за яких поліція може патрулювати поїзди в Україні. Також він запропонував інший варіант забезпечення безпеки під час руху.

Рубрика: Ситуації

17:15 4 серпня 2020 р.

У Львові відкрили перший з 5-ти питних фонтанчиків, які коштуватимуть майже 600 тис грн

ЛМКП «Львівводоканал» завершило встановлення питного фонтанчика на площі Ринок. Встановлений фонтан є двосекційним і ним можуть користуватися люди з інвалідністю та діти. Лабораторія Львівводоканалу провела аналізи води — вона відповідає усім нормам та стандартам.

Рубрика: Ситуації

15:03 4 серпня 2020 р.

На Львівщині електровоз наїхав на сплячого чоловіка

3 серпня у Яворівський відділ поліції надійшло повідомлення про те, що близько 15:00 на перегоні «Затока-Янтарне» електровоз сполученням «Клепарів-Шкло» скоїв наїзд на чоловіка.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Радник Авакова запропонував воєнізовану охорону в пасажирських поїздах

У Львові відкрили перший з 5-ти питних фонтанчиків, які коштуватимуть майже 600 тис грн

У Львові не вдалося врятувати дівчинку, яка випала з вікна

На Львівщині електровоз наїхав на сплячого чоловіка

Міністр повідомив, для чого зупинятимуть потяги у червоних зонах

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу