Інспектори з паркування відреагували у Львові на 75 порушень правил

09:20 7 листопада 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

За два дні роботи у Львові інспектори з паркування виписали 75 постанов.

З 1 листопада на вулицях Львова працюють інспектори з паркування. За два дні роботи чотири інспектори з паркування виписали 75 постанов про правопорушення.

На підставі норм закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», на базі управління безпеки міста Львова було створено відділ інспекторів, які мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідний закон прийнятий для того, щоб унормувати сферу паркування та встановити справедливі механізми стягнення штрафів.

Відтак, вулиці Львова патрулюють інспектори з паркування, які штрафують, виносять постанови, розглядають справи щодо порушень правил паркування, евакуйовують авто на штрафмайданчик. Обов’язковою умовою в законі є фотофіксація місця здійснення порушення з прив’язкою до місцевості. Відповідно, для інспекторів закупили планшети і засоби портативного друку, де можна одразу видрукувати постанову, яку опісля залишають на лобовому склі автомобіля.

«Зараз працюють чотири інспектори з паркування. За два дні роботи вони виписали 75 постанов. Найчастіше порушники виявлені на проспекті Свободи, вулицях Князя Романа, Гнатюка, Січових Стрільців, проспекті Шевченка. Завтра вже будуть працювати з евакуатором, – розповів начальник управління безпеки міста Юрій Діль. – Також оголошуємо новий конкурс щодо набору на роботу інспекторів з паркування».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу