Інспектори з паркування розпочнуть штрафувати львів’ян у листопаді

17:15 5 жовтня 2018 р.

У міськраді попередили: «З листопада у Львові працюватимуть інспектори з паркування, які матимуть право виписувати штрафи за неправильно припарковане авто».

Про це повідомили в п’ятницю, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Відсьогодні і впродовж місяця кандидати на посади інспекторів з паркування патрулюватимуть вулиці Львова і залишатимуть на неправильно запаркованих автівках попереджувальні інформаційні листівки. А вже з 1 листопада, у зв’язку зі змінами в законодавстві, ці інспектори отримають право штрафувати таких водіїв-порушників».

Начальник управління безпеки міста Юрій Діль уточнив: «Відсьогодні ми будемо інформувати водіїв і залишати їм інформаційні листівки, які вказуватимуть, який саме штраф вони б отримали після 1 листопада. Уже офіційно оголошено конкурс на інспекторів з паркування. Поки триває відбір, ми лише попереджаємо водіїв про нову систему. А вже 28 жовтня, після закінчення конкурсу та навчання-практики в інспекторів патрульної поліції, інспектори з паркування складуть присяги».

Юрій Діль повідомив також: «Станом на сьогодні, кандидатів уже більше 30, а місць – усього 20. Інспектори будуть розділені на сектори по Львову. Основний акцент ми робимо на центральну частину, щоб якомога швидше очистити її для проїзду транспорту. Окрім того, будемо нагадувати, що за платні стоянки треба платити».

Начальник управління безпеки міста додав: «У Львові є два майданчики для евакуаторів, ще два – розробляються. Один майданчик розташований на вул. Конюшини – близько 200 автомобілів, і на вулиці Сахарова – близько 60. Ще один планується створити в кінці вулиці Личаківської, і один – за містом».

У міськраді також розповіли: «Упродовж жовтня, з метою інформування, на кожну з автівок, яка стоятиме у забороненому місці, інспектори з паркування чіплятимуть попередження про штраф, який водій сплачуватиме вже з листопада. Інспектори, які проходять стажування на цю посаду, патрулюватимуть вулиці міста і залишатимуть інформаційні листівки на лобовому склі кожного авто, яке стоїть під знаком у забороненому місці».

Представник управління безпеки міста Богдан Мільяр запевнив: «Ми розробили листівку, в якій визначається, коли інспектори почнуть роботу на вулицях міста Львова, яка вартість штрафів за порушення правил дорожнього руху і неоплату за паркування. У ній також зазначено суму штрафу для тих, хто користується послугами платної парковки, але не оплачує її, або ж використовують місця для людей з інвалідністю, хоч не має на це права. Ми робимо це для водіїв – щоб попередити їх, що якщо вони з 1 листопада будуть і надалі так паркуватися, то будуть оштрафовані. Так буде щодня від сьогодні і до 1 листопада».

«27 вересня набрав чинності новий закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Згідно з ним, на базі управління безпеки міста Львова повинні створити відділ інспекторів, які матимуть право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів», – нагадали у міськраді.

«Відповідно до закону, інспектор з паркування має здійснити фотофіксацію порушень правил паркування, евакуацію порушників і притягнення до адміністративної відповідальності за несплату за стоянку на платних паркінгах. Додамо, що тепер штрафувати водіїв-порушників може не лише патрульна поліція, а й інспектори з паркування», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу