Інформація про велоінфраструктуру Львова відтепер доступна на «Геопорталі»

10:15 1 квітня 2019 р.


Фото: map.city-adm.lviv.ua

У Львові – 23 станції муніципального велопрокату «NextBike», сім інших пунктів велопрокату, 352 велопарковки та 35 веломайстерень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 1 квітня: «На Геопорталі Львова відтепер доступна інформація щодо велоінфраструктури міста. Зокрема, на карті відображено існуючі та проектовані велодоріжки та велосмуги, пункти прокату велосипедів, в тому числі станції «Nextbike», велопарковки та веломайстерні.

«Карта доступна за посиланням. За допомогою меню інформаційних шарів карти зліва, кожен елемент велоінфраструктури можна аналізувати окремо або, ввімкнувши всі шари одночасно, отримати комплексне відображення велоінфраструктури міста», – поінформували також у ЛМР.

«Велодоріжки та велосмуги відображені на карті синім кольором. Їх загальна протяжність становить близько 100 кілометрів. Від реалізації всіх запроектованих доріжок чи таких, що погоджені рішенням міської комісії з безпеки дорожнього руху (відображені на карті жовтим кольором), загальна протяжність велодоріжок збільшиться приблизно вдвічі. Щодо інших об’єктів велоінфраструктури, то у Львові нараховується 23 станції муніципального велопрокату «NextBike», сім інших пунктів велопрокату, 352 велопарковки та 35 веломайстерень», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

14:28 4 грудня 2021 р.

Невакцинованого директора школи на Львівщині відсторонили від посади: він подав до суду

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу - добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 грудня 2021 р.

Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу