Інформація про велоінфраструктуру Львова відтепер доступна на «Геопорталі»

10:15 1 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: map.city-adm.lviv.ua

У Львові – 23 станції муніципального велопрокату «NextBike», сім інших пунктів велопрокату, 352 велопарковки та 35 веломайстерень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в понеділок, 1 квітня: «На Геопорталі Львова відтепер доступна інформація щодо велоінфраструктури міста. Зокрема, на карті відображено існуючі та проектовані велодоріжки та велосмуги, пункти прокату велосипедів, в тому числі станції «Nextbike», велопарковки та веломайстерні.

«Карта доступна за посиланням. За допомогою меню інформаційних шарів карти зліва, кожен елемент велоінфраструктури можна аналізувати окремо або, ввімкнувши всі шари одночасно, отримати комплексне відображення велоінфраструктури міста», – поінформували також у ЛМР.

«Велодоріжки та велосмуги відображені на карті синім кольором. Їх загальна протяжність становить близько 100 кілометрів. Від реалізації всіх запроектованих доріжок чи таких, що погоджені рішенням міської комісії з безпеки дорожнього руху (відображені на карті жовтим кольором), загальна протяжність велодоріжок збільшиться приблизно вдвічі. Щодо інших об’єктів велоінфраструктури, то у Львові нараховується 23 станції муніципального велопрокату «NextBike», сім інших пунктів велопрокату, 352 велопарковки та 35 веломайстерень», – повідомили також у ЛМР.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини