Гвардійці з Калинівського полку НГУ вже повернулися з навчань на Львівщині

12:10 16 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Військовослужбовці Калинівського полку оперативного призначення повернулися із довготривалих двомісячних навчань «Fearless Guardian – 2015», які проходили на Яворівському полігоні.

Упродовж навчать бійці випробували свої можливості, перейняли неоцінений передовий досвід у ведені тактичних дій різних видів бою, надання першої невідкладної медичної допомоги при різних пораненнях за міжнародними стандартами, опанували навички у користуванні новітніми зразками озброєння та удосконалили свою фізичну витривалість. За підсумкам навчань відмічається високий рівень злагодженості, організованості та чіткості взаємодії між підрозділами при вирішені навчально-бойових завдань. Кращі військовослужбовці та навчальні підрозділи були заохочені.

На території військової частини особовий склад зустрічали рідні, близькі та друзі. Особливо своїх татусів виглядала малеча. Теплі обійми, посмішки на обличчях зустрічаючих. Невдовзі їх чекає відпочинок після напружених навчань.

Бійці згадують: «Було важко, напружений графік тренувань та навчань, теорія та практичні дії, постійне фізичне навантаження. Крім денних навчань ще і нічні, умови приближені до бойових, але це тільки навчання. Майже всі вже побували на сході України в зоні АТО і з більшою впевненістю готові приступати до бойових завдань на захист нашої Батьківщини».

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу