Грибники натрапили на Львівщині на гранату

10:00 4 вересня 2019 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

Піротехніки знищили 3 вересня в Сокальському районі Львівщини ручну гранату РГД-33 часів Другої світової війни.

Про це повідомили в середу, 4 вересня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли подробиці: «3 вересня о 19:00 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено встановленим порядком ручну гранату РГД-33 часів Другої світової війни, який було виявлено 31 серпня в лісі під час збирання грибів.поблизу села Сілець у Сокальському районі».

«3 вересня о 15:07 піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знищено 76-міліметровий артилерійський снаряд часів Другої світової війни, який було виявлено 1 вересня в полі поблизу села Далява в Дрогобицькому районі», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«3 вересня о 12:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що під час прогулянки лісом поблизу села Урич у Сколівському районі виявлено предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Про виявлення боєприпасу повідомлено правоохоронні органи та подано заявку до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення та знищення», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

У Головному управлінні ДСНС у Львівській області закликають: «Знайшовши боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його та не підпускайте до нього людей. Про знахідку терміново повідомте безпосередньо Службу порятунку «101» або місцеві органи влади».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу