Негода знеструмила 12 населених пунктів на Львівщині

10:15 28 липня 2016 р.

  • 0


Фото: novadoba.com.ua

27 липня на території області зафіксували чотири порушення в роботі систем життєзабезпечення.

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У Бузькому районі 28 липня о 19:15 внаслідок проходження грози без електропостачання тимчасово залишилися п’ять населених пунктів: чотири – повністю (села Побужани, Соколя, Волиця й Ланерівка), а один – частково (місто Буськ). 27 липня о 22:50 силами аварійної бригади Бузького РЕМ електропостачання у м. Бузьк відновлено в повному обсязі. Силами аварійної бригади Бузького РЕМ проводяться роботи щодо виявлення причини аварії на повітряній лінії елетропередач у напрямку сіл Побужани, Соколя, Волиця й  Ланерівка.

У Жовківському районі 28 липня о 19:20 внаслідок проходження грози без електропостачання тимчасово залишився 2 населених пункти частково(м. Дубляни, с. Малехів). О 20:56 силами аварійної бригади Жовківського РЕМ електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі.

У Радехівському районі 28 липня о 19:23 внаслідок проходження грози без електропостачання тимчасово залишилися два населених пункти: один – повністю (село Дубини) та один частково (село Оглядів) . 28 липня о 22:01силами аварійної бригади Радехівського РЕМ електропостачання населених пунктіввідновлено в повному обсязі.

У Бориславі 28 липня о 23:55 унаслідок дощів вода водозабору «Рибник» забруднена та непридатна для забезпечення водопостачання населення Борислава. Перекачування примусово припинено до прийняття рішення відповідальними особами.

У Сколівському районі 27 липня з 01:47 без електропостачання залишалися три населені пункти: села Кам'янка (повністю) й Дубина (нежитловий сектор – лісництво) та містоСколе (частково). О 14:50 27 липня силами аварійної бригади Сколівського РЕМ електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі».

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

Страдецькій горі зашкодить дорога Медведчука-Козака

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу