Негода знеструмила 12 населених пунктів на Львівщині

10:15 28 липня 2016 р.


Фото: novadoba.com.ua

27 липня на території області зафіксували чотири порушення в роботі систем життєзабезпечення.

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«У Бузькому районі 28 липня о 19:15 внаслідок проходження грози без електропостачання тимчасово залишилися п’ять населених пунктів: чотири – повністю (села Побужани, Соколя, Волиця й Ланерівка), а один – частково (місто Буськ). 27 липня о 22:50 силами аварійної бригади Бузького РЕМ електропостачання у м. Бузьк відновлено в повному обсязі. Силами аварійної бригади Бузького РЕМ проводяться роботи щодо виявлення причини аварії на повітряній лінії елетропередач у напрямку сіл Побужани, Соколя, Волиця й  Ланерівка.

У Жовківському районі 28 липня о 19:20 внаслідок проходження грози без електропостачання тимчасово залишився 2 населених пункти частково(м. Дубляни, с. Малехів). О 20:56 силами аварійної бригади Жовківського РЕМ електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі.

У Радехівському районі 28 липня о 19:23 внаслідок проходження грози без електропостачання тимчасово залишилися два населених пункти: один – повністю (село Дубини) та один частково (село Оглядів) . 28 липня о 22:01силами аварійної бригади Радехівського РЕМ електропостачання населених пунктіввідновлено в повному обсязі.

У Бориславі 28 липня о 23:55 унаслідок дощів вода водозабору «Рибник» забруднена та непридатна для забезпечення водопостачання населення Борислава. Перекачування примусово припинено до прийняття рішення відповідальними особами.

У Сколівському районі 27 липня з 01:47 без електропостачання залишалися три населені пункти: села Кам'янка (повністю) й Дубина (нежитловий сектор – лісництво) та містоСколе (частково). О 14:50 27 липня силами аварійної бригади Сколівського РЕМ електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі».

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:17 3 березня 2021 р.

Два села на Львівщині отримали нову назву

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Рубрика: Ситуації

16:50 3 березня 2021 р.

Завтра у трьох районах Львова не буде води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 630 мм, довжиною 290 п. м на вул. Володимира Великого, 2−4, завтра, 4 березня, з 09.00 год і до 21.00 год буде припинено подачу води до частини Франківського, Галицького та Залізничного району.

Рубрика: Ситуації

16:38 3 березня 2021 р.

У Львові упав будівельний кран

Cьогодні близько 10.40 год. у Львові на вул. Личаківській (Личаківський район), на території однієї із компаній упав будівельний кран.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу