Громадяни незадоволені судами, тому що їхні рішення не виконують (відео)

14:11 10 грудня 2015 р.

Незважаючи на те, що суди виносять рішення, органи юстиції їх не виконують. Це призводить до незадоволення громадянами роботою судів. Так, за останній рік виконавчі служби у п’яти західних областях виконали судових рішень на стягнення матеріальної шкоди лише на 4,4%.

Про це сьогодні, 10 грудня, під час прес-конференції на тему:

«Оцінка судів Львівської області від користувачів їхніх послуг. Результати незалежного дослідження», яка відбулася у Львівському прес-клубі,  повідомила начальник відділу забезпечення роботи голови та заступників голови Львівського апеляційного господарського суду Валерія Максіна.

- Львівський господарський апеляційний суд проводив власне дослідження на прикладі судів Львівського апеляційного округу. До нас належать суди п’яти областей – Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької і Тернопільської . Суми, призначені до стягнення за 2014-2015 роки, виконані органами державної виконавчої служби всього на 4,4%, - каже вона.

За її словами, саме невиконання рішень суду і призводить до незадоволення громадянами роботою судів. 

- Позивач вважає, що якщо суд виносить рішення, то він же і повинен гарантувати його виконання. А якщо такого немає, то ми маємо тотальне незадоволення громадянами судами, - каже Валерія Максіна.

Заступник начальника територіального управління Державної судової адміністрації у Львівській області Марія Коник вважає, що громадяни, яким доводиться користуватися послугами суду, можуть бути незадоволені через доступність, а точніше недоступність приміщень суду. Але інших приміщень у них просто немає. 

- Ми відстежували вільні приміщення, які є, і зверталися до органів місцевої влади надати їх нам. На жаль, на сьогодні не вдається отримати такі приміщення. Коли вивільнялися приміщення військових частин та військкоматів, коли ліквідовувалися військові частини, то ми зверталися з листами, щоби отримати їхні приміщення. А ті приміщення мали досить велику площу. Але зараз питання ліквідації не актуально. А знайти сьогодні інші приміщення неможливо. Вирішенням була би побудова будинків правосуддя. Але існує постанова Кабміну, яка забороняє капітальне будівництва, - каже вона.
 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу