Громадські обговорення щодо облаштування паркінгу пройдуть у Львові у лютому

17:48 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: tvoemisto.tv

У Львові планують будівництво декількох підземних паркінгів, аби покращити ситуацію з паркуванням у центрі міста.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Один із таких майбутніх проектів є паркінг та реконструкція площі перед університетом імені Івана Франка. Станом на сьогодні там тривають дослідження та розробка детального плану території. Однак вже є перші напрацювання та думки стосовно цього проекту, які 12 лютого на громадські обговорення винесе ДП «Містопроект». Про це повідомила начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради Ольга Сивак».

Ольга Сивак розповіла: ««Ситуація по паркінгу перед університетом імені Івана Франка дещо складніша, мова йде не тільки про паркінг. Ми, як місто, хотіли змінити благоустрій всієї площі навпроти університету, тому головне там не паркінг, а зміна і благоустрій самої площі. Оскільки зараз затягнулися дослідження і розробка детального плану по цій території, то буквально найближчим часом – 12 лютого – будуть оголошені громадські обговорення. Там «Містопроект», який робив цей проект, розкаже про своє бачення зміни цієї площі. Там найбільшою проблемою є те, що як ми б починали цей проект, то ми б хотіли перекрити вулицю Університетську. Це була одна з вимог університету, аби об’єднати площу».

Начальник управління інвестицій та проектів Львівської міської ради також зазначила: «Але, з іншого боку, ми робили транспортне моделювання, яке показало, що як ми перекриємо вулицю Університетську, то це може створити транспортний колапс. Тому дуже важко знайти баланс між автомобілістами, яким дійсно дуже потрібні паркінги, але якщо це заблокує проїзд, то можуть бути створені ще більші проблеми. Таким чином, 12 лютого ми виносимо ці напрацювання «Містопроекту» на громадські обговорення, але кінцевого рішення по цій площі ще немає».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини