Громадські активісти розпочали експертну оцінку діяльності міліції в Дрогобичі на Львівщині

19:00 11 березня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в середу в прес-службі обласного управління МВС, учасники Громадської ради спільно з громадськими активістами розпочали експертну оцінку діяльності Дрогобицького міськвідділу міліції та дотримання конституційних прав та свобод громадян працівниками міліції.

«Учасники Громадської ради спільно з громадськими активістами розпочали експертну оцінку діяльності Дрогобицького міськвідділу міліції та дотримання конституційних прав та свобод громадян працівниками міліції», – повідомили сьогодні, 11 березня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС, конкретизуючи при цьому:

«У Дрогобичі громадські діячі створили спільну робочу групу для підготовки та забезпечення ефективного проведення експертизи. Учасники групи вже підготували ряд запитів щодо діяльності міськвідділу та стану дотримання конституційних прав та свобод громадян. Активісти контролюватимуть роботу правоохоронців щодо розкриття злочинів та протиправних посягань, що стосуються життя та здоровя громадян, порушення їх прав та свобод.

Через системний діалог між правоохоронцями та громадськістю, повинні бути створені умови для реалізації громадянами свого конституційного права на участь в управлінні державними справами, зокрема й контролю діяльності ОВС. Крім того, робоча група  врахує  пропозиції  та  зауваження  громадськості щодо дотримання правоохоронцями  вимог  нормативно-правових  актів, спрямованих  на запобігання та протидію  корупції.

Інформація про результати роботи групи та відповідні експертні пропозиції будуть направлені в Дрогобицький міськвідділ міліції для розгляду та використання в подальшій діяльності».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу