Готель у Львові роздавав здоровим клієнтам наліпки для паркування на місцях для інвалідів (відео)

14:26 28 липня 2021 р.

Фото до новини

Готель роздавав своїм клієнтам наліпки аби ті змогли паркуватися на місцях для водіїв з інвалідністю — цей факт виявили велопатрульні

Про це інформує патрульна поліція Львівщини, DailyLviv.

Учора увечері велопатрульні виявили на вулиці Листопадового Чину на парковці, яку облаштував для своїх потреб готель, автомобіль BMW під лобовим склом якого лежала наліпка, схожа на наліпку, яка свідчить про "Водія з інвалідністю" (пункт ПДР 2.1 д).

Однак, вона не відповідала вимогам ПДР, що дало поліцейським підстави вважати, що водій, насправді, не мав права паркуватися на цьому місці.

Велопатрульні звернулися в готель, аби встановити водія.

Працівник готелю всіляко намагався врегулювати ситуацію і запропонував переставити автомобіль.

Виявилося, що це працівники готелю надали клієнту цю наліпку, аби він міг залишити свій автомобіль на місці для осіб з інвалідністю.

Столичний гість сказав, що не бачив знаку, жодних документів, що підтверджують право користуватися цим місцем у нього нема, а наліпку дав готель.

На 36-річного керманича винесли постанову за ч.6 ст. 122 (Зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю) КУпАП. Штраф — 1700 гривень.

Відео https://www.facebook.com/lvivpolice/posts/2712405965727825

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів