Городоцьке відділення поліції на Львівщині отримало нового очільника

11:28 24 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

Начальник Львівського обласного управління поліції представив особовому складу Городоцького відділення поліції на Львівщині нового керівника.

У прес-службі Львівського обласного управління поліції повідомили сьогодні, 24 січня: «Начальником Городоцького відділення поліції Яворівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області призначений підполковник поліції Віталій Фецинець. Підполковника поліції Віталія Нестеровича Фецинця особовому складу 23 січня представив начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа».

Валерій Середа зазначив, звертаючись до нового очільника поліції Городоцького району: «Ви є працівник досвідчений і на новій посаді я бажаю Вам наснаги, витримки і головне - це якнайшвидше знайти спільну мову з колективом відділення та організувати роботу належним чином».

«Під час призначення присутні обговорили проблемні питання, пов’язані з охороною публічного порядку та боротьби зі злочинністю у Городоцькому районі, які потребують якнайшвидшого вирішення. Зокрема, йшлось про встановлення камер відеоспостереження», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Підполковник поліції Віталій Фецинець, 1973 року народження, уродженець Львівщини, одружений, виховує двох дітей. Освіта вища юридична, в органах внутрішніх справ України служить з 1996 року. До призначення на посаду начальника Городоцького відділення поліції Віталій Фецинець очолював Миколаївське відділення поліції», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів