Городоцьке відділення поліції на Львівщині отримало нового керівника

15:50 14 вересня 2018 р.

  • 0
  • 669


Фото: lv.npu.gov.ua

Очільник Головного управління поліції у Львівській області Валерій Середа представив 14 вересня, особовому складу начальника Городоцького відділення поліції – старшого лейтенанта поліції Андрія Богуша.

Про це повідомили в п’ятницю, 14 вересня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області. Валерій Середа розповів: «Андрій Васильович був начальником Управління патрульної поліції у містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне, що на сході України, де він, як керівник, чудово виконав покладені на нього завдання – фактично з нуля організував роботу і вивів патрульну службу на достойний рівень. Вважаю, що для цього потрібно мати вміння, хист і бажання. І я сподіваюся, що він так само віднесеться до служби тут у підрозділі. Бажаю вам успіхів».

«Старший лейтенант поліції Андрій Богуш 1987 року народження – уродженець Львівщини. Попередня посада – заступник начальника управління й начальник відділу чергової служби управління патрульної поліції у Львівській області. В органах внутрішніх справ – з 2015 року. Попередній керівник Городоцького відділення поліції – підполковник поліції Віталій Фецинець – звільнився з органів поліції у зв’язку з виходом на пенсію», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:28 24 вересня 2018 р.

Світлофори не скрізь у Львові регулюють рух транспорту

Пристрої оптичної сигналізації не працюють на перехрестях вулиць Любінської й Садової, Миколайчука й Мазепи та Лінкольна й Липинського та Замарстинівської, а також біля «ТранСервісу» на об’їздній дорозі Львова.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 24

23:28 23 вересня 2018 р.

Львівські анархісти заявили про напад на них

Анархістська організація «Чорний стяг» заявила, що учасники ультраправих рухів напали в неділю, 23 вересня, у Львові на її активістів та завдали важких ножових травм.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 558