Голови районних адміністрацій Львова анонсували його нічне прибирання

18:15 2 грудня 2016 р.

У міськраді запевнили, що, за інформацією голів районних адміністрацій Львова, вночі чергуватиме вся снігоприбиральна техніка.

Про це повідомили сьогодні, 2 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили, що здебільшого залучатимуть піскосії, навантажувачі, підмітальні трактори, а за потреби кількість техніки збільшуватимуть. Зокрема, в адміністрації Франківського району Львова запевнили, що цієї ночі на його вулицях району працюватимуть чотири піскорозкидувачі й стільки ж тракторів, а близько шостої години ранку хідники очищатиме близько 300 двірників.

Натомість територію Сихівського району міста прибиратимуть 14 одиниць техніки – шість підмітальних тракторів, чотири піскорозкидувачі, дві підмітальні вантажні машини, автогрейдер та екскаватор. Вранці до нихдолучаться 43 двірники районної адміністрації та всі двірники комунальних підприємств району.

Своєю чергою, голова Галицької районної адміністрації Ірина Іванчина запевнила: «Вся техніка працюватиме, 11 одиниць буде залучено до прибирання». 

Натомість голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах анонсувала: «Вночі працюватимуть шість піскосіїв, п’ять щіток,навантажувач і два грейдери. Буде використано близько 120 кубів піскусуміші».

Своєю чергою, голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський зазначив: «У районі до прибирання доріг залучено шість піскосіїв, чотири підмітальні трактори, п’ять підмітальних машин та навантажувач». 

За словами головиадміністрації Шевченківського району Львова Олександра Удовенка, вночі у ньому чергуватимуть три піскосії, стільки ж підмітачіі та навантажувач. Він також зазначив: «Ситуацію постійно моніторимо, тому, за потреби, кількість техніки збільшуватимемо – до прикладу, цієї ночі прибирало дев’ять одиниць техніки. Зранку також до прибирання долучаться і двірники».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу