Головний рятувальник Львівщини просить негайно повідомляти про загоряння сухої трави

12:38 23 березня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Обласне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій опублікувало у понеділок «Звернення начальника ГУ ДСНС у Львівській області Сергія Дмитровського до населення щодо заборони спалювання сухої трави».

Обласне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій опублікувало у понеділок «Звернення начальника ГУ ДСНС у Львівській області Сергія Дмитровського до населення щодо заборони спалювання сухої трави», в якому мовиться:

«Згідно з прогнозами Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території області стабілізується тепла й суха погода. У зв’язку з цим, очікується зростання кількості пожеж у екосистемах. Пов’язано це із бажанням населення впорядкувати присадибні ділянки та спалити непотрібне сміття й сухе листя.

Така ситуація викликає неабияку стурбованість у мене особисто, як очільника рятувальників Львівщини. Пожежі сухостою  відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення масштабів.

У зв'язку з цим, для їх ліквідації потрібно залучати значну кількість рятувальних сил, пального і спецтехніки на тривалий термін. Часто горе-господарі при виконанні господарських робіт нехтують правилами поведінки з вогнем.

Як наслідок, такі пожежі можуть викликати загоряння будівель, знищення ліній електромереж, газо- та нафтопроводів, лісових насаджень тощо. Небезпечними є такі пожежі і для водіїв автотранспорту. Погіршена видимість на автодорогах через дим від таких багать може стати причиною дорожньо-транспортних пригод.

Звертаюся до громадян з проханням дотримуватися елементарних вимог безпеки під час перебування на природі, дачній ділянці, приватному житловому секторі. Намагайтеся господарювати так, щоб на вашій ділянці було якнайменше сміття, а  купи скошеної трави, зрізані або сухі гілки краще відразу перенести на смітник. 

Розпалювання багать для спалювання сухого листя, сміття на територіях, прилеглих до житлових будинків, дач, садових ділянок, заборонено на відстані, менше 15 метрів від будівель. Забороняється також розводити багаття у вітряну погоду.

Сподіваємося на усвідомлення населенням важливості даної проблеми. Правила пожежної безпеки існують для їх виконання, заради вашої безпеки. У випадках виникнення пожежі – негайно повідомте про загоряння за телефоном 101».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу