Головний міліціонер Львівщини запропонував колишнім «беркутівцям» перевестися в Національну гвардію (відео)

11:25 23 червня 2015 р.

  • 0


Фото: скріншот з «YouTube»

Батальйон міліції спеціального призначення ліквідували.

«Колишній львівський «Беркут», а нині батальйон міліції спецпризначення ліквідували. Наказ про розформування надійшов з МВС в електронній версії. Про нього дізналися співробітники і прийшли до очільника міліції за роз’ясненнями. Головний міліціонер Львівщини запропонував частині звільнених перевестись у Національну гвардію», – повідомили сьогодні, 23 червня, на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1». Подробиці – в його відеосюжеті:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

12:45 26 травня 2020 р.

FlixBus у Польщі відновлює роботу: дві лінії курсуватимуть з Медики

FlixBus відновлює роботу у Польщі на окремих маршрутах вже з 28 травня. Зокрема, з Медики прямими рейсами можна буде доїхати до Перемишля, Жешува, Кракова, Катовіце, Вроцлава, Берліна, Гамбурга чи Амстердама та інших міст.

Рубрика: Ситуації