Головний архітектор проекту забудови у Львові презентував її план

13:30 30 липня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У детальному плані території в районі проспекту Чорновола й вулиць Хімічної, Лемківської та Замарстинівської передбачено підземний паркінг на 256 машиномісць.

На інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради повідомили в понеділок, 30 липня: «Громадськості представили у районі проспекту Чорновола й вулиць Хімічної, Лемківської та Замарстинівської. Від 7 липня до 3 серпня триває громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі проспекту Чорновола й вулиць Хімічної, Лемківської та Замарстинівської у Львові».

«У проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання території орієнтовною площею понад дев’ять гектарів. Детальний план території заплановано реалізувати упродовж 10 років, зокрема, першу чергу – за три-сім років. Замовником цієї містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником – Юрій Столяров», – поінформували також на порталі депутатів.

«У рамках громадського слухання в актовій залі Шевченківської райадміністрації Львова відбулася зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим, який представив мешканцям цей детальний план території. На початку Юрій Столяров відзначив особливості цієї території, яка є однією з небагатьох, близькою до центру міста, відносно вільною від капітальної забудови і придатною для нової забудови», – розповіли також на порталі депутатів.

«За словами головного архітектора проекту, у всіх європейських містах, які активно розвиваються – Кракові, Празі чи німецьких містах, на територіях, розташованих близько до центру, завжди виникають серйозні об’єкти ділової активності, бізнес-центри. Тому Юрій Столяров переконаний, що таке мільйонне місто, як Львів, має мати близько до центру бізнес-сіті, як у Лондоні чи в будь-якому іншому великому місті», – повідомили також на порталі депутатів.

«Цю територію вже на початку 2000-х років архітектори почали проектувати. Далі був період застою. За той час там з’явилася заправка, незаконно, але згодом її знесли і тепер отримали територію для будівництва. Ця територія виділена у генеральному плані Львова як територія ділової активності. Тут, за інформацією проектанта, пропонується спорудити великий офісно-торговий житловий комплекс», – поінформували також на порталі депутатів.

«Зараз на цій території вже є один 10-поверховий житловий будинок з магазином «Ібіс» на першому поверсі, який зведений, за словами Юрія Столярова, без дозвільних документів. Біля нього є стоянка. За проектом передбачили збереження стоянки, благоустрій території, збільшення відсотків озеленення зі сторони вулиці. Хоч це будинок не дуже вдало розмістився, не паралельно до забудови на проспекті Чорновола, під певним кутом, але він задав напрямок для подальшої забудови», – поінформували також на порталі депутатів.

«Отож, з боку проспекту Чорновола передбачається потужний чотириповерховий стилобат, у якому будуть торгові заклади, спортивний комплекс, об’єкти обслуговування. Уже на тому стилобаті стоятимуть ще чотири багатофункційні будівлі. В одній частині будуть нежитлові будівлі – офісні, готелі – як інвестор визначить, що більше для цього району придатне для ділової активності. На даху першого поверху стилобату влаштують відпочинкові майданчики. Іншу частину віддадуть під житлове будівництво. Загалом поверховість на цій території спадатиме від 10 поверхів у сторону Лемківської до шести», – розповіли також на порталі депутатів.

«Цей великий комплекс передбачає підземний паркінг на 256 машиномісць, який матиме кілька заїздів, основний – з проспекту Чорновола. Ще 66 гаражів буде на рівні першого поверху. Передбачається зробити тут зелену зону, пішохідний бульвар», – повідомили також на порталі депутатів. Це все, як наголосив Юрій Столяров, передбачає перша черга будівництва, яка займе загальну площу 40 тисяч квадратних метрів. З них дещо більше половини – понад 20 тисяч квадратних метрів – становитиме нежитлова забудова і трохи менше 20 тисяч квадратних метрів – житлова», – поінформували також на порталі депутатів.

«Окрім того, є плани на перспективу, пов’язані з тим, чи буде досягнуто меморандуму між містом, інвестором та мешканцями будинку №9 на вулиці Лемківській. Цей будинок перебуває в аварійному стані, і можливі кілька варіантів, як його використати. Тоді цю частину можна використати – під забудову і зелену зону», – розповіли також на порталі депутатів.

«Мешканці, які прибули на слухання, наголосили на тому, що цей будинок в аварійному стані, про що відповідні документи передані у Львівську міську раду. Їх разом із матеріалами громадських слухань отримає проектант. Мешканці переконані, що насамперед слід вирішити питання з відселенням з цього будинку. Мешканці готові відселитися навіть негайно. Тому, як пропозиція слухань, була підписати меморандум з цього питання між ЛМР, забудовником і громадою», – повідомили також на порталі депутатів.

«Представник забудовника наголосила на тому, що інвестор готовий будувати, а щодо відселення мешканців, то це – прерогатива міської ради. На відселення мешканців, пропонує юрист забудовника, ЛМР може використати кошти, які сплатить інвестор як інвестиційний внесок», – поінформували також на порталі депутатів.

«Організатори слухань закликали його учасників подавати письмові пропозиції і зауваження до 3 серпня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР. Усі матеріали громадських слухань є у вільному доступі - розміщені на сайті ЛМР. Усі пропозиції будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства і на них отримають відповіді», – повідомили також на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

09:06 15 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові водоканал возитиме воду водовозками. Перелік вулиць

Сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» буде проводити ремонтні роботи на водомережах. Внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до частини вулиць міста. Роботи триватимуть 15 червня з 10.00 до 24.00 год.

Рубрика: Ситуації

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу