Головні розпорядники бюджету Львівщини отримали 63,2 млн. гривень

11:10 26 листопада 2016 р.

На охорону й збереження культурної спадщини спрямували 1,3 млн. гривень.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 26 листопада, що впродовж тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансовано 63,2 млн. гривень. Зокрема,  200 тисяч гривень спрямовано на будівництво підвідного газопроводу до села Нова Кам’янка Жовківського району, реконструкцію водопроводів у Бориславі та Шклі.

Окрім видатків на заробітну плату та захищених статей, у рамках реалізації обласних програм скеровано кошти в сумі 15,6 млн. гривень. Зокрема, на покращення медичної допомоги хворим нефрологічного профілю, діагностику, лікування та реабілітацію осіб, які постраждали під час Революції Гідності та антитерористичної операції, – 9,1 млн. гривень; на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 1,6 млн. гривень; на охорону й збереження культурної спадщини області – 1,3 млн. гривень; на сплату відсотків за надані позики населенню на енергозберігаючі засоби – 0,5 млн. гривень; на компенсацію перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян області – 0,4 млн. гривень, на інші видатки – 2,7 млн. гривень.

dailylviv.com

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу