Голова Нацполіції роз'яснив, чому 100 тисяч поліціянтів не підуть на фронт

15:54 27 грудня 2023 р.

Усі поліціянти, які хотіли піти служити в ЗСУ, зробили це, запевняє Іван Вигівський.

Зі 100 тисяч поліцейських, які наразі працюють в підрозділах Національної поліції України, кожного дня в наряд заступають близько 20 тисяч правоохоронців. Ще близько 15 тисяч - слідчі та дізнавачі, 20 тисяч – оперативників та тисячі поліцейських, які воюють на фронті, зокрема, у підрозділі “Лють”. Про це голова Національної поліції України повідомив в інтерв’ю Українським Новинам, пише DailyLviv.com.

За словами Івана Вигівського, деякі громадяни, державні службовці, посадовці кажуть, в Національній поліції є 250 тис. поліцейських, і пропонують 100 тис. відправити на фронт: «Дивно, коли про це заявляють не “диванні експерти”, а люди, які працюють в державній системі і не знають елементарних цифр, хоча можна звернутися до нас, і ми надамо штатну чисельність Національної поліції. Це в системі міліції було до 300 тис. осіб, а зараз по штату у нас 120 тис. поліцейських. При тому, що гранична штатна чисельність у нас була затверджена Кабміном у цьому році. Фактично у нас на сьогодні близько 100 тис. діючих поліцейських, тобто тих, хто в погонах… Тому, стосовно пропозиції мобілізувати 100 тис. поліцейських можу сказати, що ми вже максимально задіяні у складі Сил безпеки і оборони, а також дбаємо і про внутрішній фронт та безпеку всередині країни».

Читайте також: Нові правила мобілізації почнуть діяти у березні, - прогноз нардепа

Також Голова Національної України зазначив, що з першого дня війни усі поліцейські, які хотіли піти служити в ЗСУ, зробили це: «У нас система побудована так, що ми не можемо переводити людей в ЗСУ. Наприклад, СБУ може, тому що вони є військовослужбовці. У нас же спеціальні звання, і ми не можемо переводити. У нас тільки один алгоритм - це звільнення. Хто хотів воювати, також мав можливість долучитися до бригади “Лють”. У нас спеціальні звання, тому поліцейські з офіцерським званням, які, наприклад, переходять в ЗСУ – ідуть туди рядовими, якщо вони не служили в армії або не навчались на військовій кафедрі. За тими поліцейськими, хто служить в «Люті», зберігається звання та місце, з якого він пішов воювати. Потім вони можуть повернутися в стрій на свої попередні посади. Тому, Національна поліція і воює, і захищає внутрішній фронт – в такій кількості, яку я назвав».

Читайте також: Реєстр військовозобов'язаних «Оберіг» бере всю інформацію не лише з «Дії»

DailyLviv.com

Вирвав планшет і втік. Поліція Шептицького оперативно затримала грабіжника

Львів та норвезький Берген стали містами-партнерами. Ключові напрямки співпраці

Зеленський провів термінову нараду щодо енергозабезпечення найбільш дефіцитних регіонів

У Львові лікарі здійснили диво, рятуючи малюка упродовж 83 днів

На Львівщині з’явиться гід найцікавішими подіями тижня

Росія готує масований удар з п’яти аеродромів. Під особливою загрозою Київ та Захід України

Коли відступлять люті морози. В Укргідрометцентрі назвали дату потепління

Від -18° вночі до +1° вдень. На Львівщину насувається антициклон з Болгарії

На Львівщині викрили лікарів, які допомагали оформити догляд для уникнення мобілізації

$75 тис. за інтимні відео. У Києві затримали шантажиста співачки Олени Тополі

У 10 групах споживачів Львівщини поліпшено графіки відключень

Суттєве посилення обмежень. Львівобленерго змінило графік 19 січня

Енергосистема в режимі надзвичайної ситуації. Нічні атаки та морози посилили дефіцит електроенергії

Понад 745 тисяч збитків громаді. На Стрийщині судитимуть посадовицю через земельний хаос

Масштабна передислокація стратегічної авіації РФ. В Україні попереджають про загрозу ракетного удару

РФ вдарила по Харкову

Стелажі для домашнього офісу: комбінування з робочою зоною

Перекидання електроенергії з західних областей на Схід. «Укренерго» планує зменшити тривалість відключень

На Львівщині за одну добу зафіксовано п’ять випадків отруєння чадним газом, серед постраждалих троє дітей

Юрій Тимунь, Артем Бабінський, Євген Висоцький, Іван Попіль, Олег Ященко. Прощання

Засніженими полями Львівщини бродить стадо велетнів з телятами

Іван Змій, 22 роки. Львівщина попрощалася зі Захисником, якого вважали безвісти зниклим

Над відновленням електропостачання у Києві вже працюють 60 бригад, 12 з яких прибули з інших областей

Відключення світла у неділю ввечері на Львівщині скоротили до мінімуму. Графік

Графік відключення світла на Львівщині 19 січня. Ситуація напружена

Укренерго наказало 19 січня у всіх регіонах застосовувати графіки відключення світла

В Україну з Італії везуть локальні котельні, які зможуть обігріти кілька великих міст або десятки райцентрів

Вечірні відключення світла на Львівщині 18 січня скасували частині споживачів

Злетіла з автодороги М-10 Львів - Краковець, але не зазнала жодних травм (відео)

Світліший графік відключень на Львівщині 18 січня

Уся енергосистема України тримається зараз лише на трьох АЕС

Артем Бабінський «Япончик». Завтра у Львові попрощаються з військовим

Графік світла 18 січня на Львівщині. Обіднє оновлення

Графік відключення світла 18 січня на Львівщині скоригували. Позитив для трьох груп

За добу на території Львівської області зареєстровано 11 пожеж

П'ять періодів вимкнень електроенергії на добу у Львівській області. Оновлений графік 18 січня

Перше оновлення графіка вимкнення електроенергії 18 січня у Львівській області

Обмеження на ПП Шегині для завантажених транспортних засобів

Графік 17 січня на Львівщині припинив всі вимкнення до опівночі

Розгірчанський ліс на Сколівщині та Малоголосківська дебра у Львові. Створюють два заповідники