Голова Львівської ОДА запропонував начальнику облуправління поліції написати заяву

12:20 24 вересня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Активісти звинуватили новопризначеного начальника Львівського обласного управління поліції Віконського у силовому розгоні активістів і запропонували написати заяву на звільнення.

Вони звинуватили керівника ГУ НП у Львівській області у силовому розгоні акції протесту та затриманні активістів. Новопризначеного очільника поліцейських Львівщини Віконського звинуватили у силовому розгоні активістів і запропонували написати заяву на звільнення.

Протестувальників підтримав голова ЛОДА Маркіян Мальський, який також запропонував Василю Віконському написати заяву на звільнення. Очільник області зазначив: «Поліція має право на застосування сили, але в даному випадку ці заходи були надмірними. Поліція повинна бути з народом і так завжди було на Львівщині».

Активісти заблокували у Соснівці на Львівщині вагони з російським вугіллям, яке закупила приватна фірма. Протестувальники чергували біля колій цілодобово і не допускали відправки вугілля на переробку.

21 вересня відбулося силове розігнання блокади, тоді було затримано 28 активістів, яких згодом відпустили. Тоді ж Червоноградська міська рада звернулася до Президента України, парламенту та прокуратури з вимогою звільнити Віконського із посади керівника ГУ НП у Львівській області.

Керівник обласної поліції відмовився писати заяву, зазначивши, що подасть у відставку тільки після наказу свого безпосереднього керівника - тобто голови Національної поліції України Сергія Князєва.

"Пан голова ЛОДА мене не призначав на посаду. Нехай він напише звернення на ім'я міністра або президента про мою відставку", - сказав Віконський. Про це повідомив Голос.UA.  

На сайтах ЛОДА і Національної поліції про сьогоднішній конфлікт Мальського-Віконського поки що немає повідомлень. 

Укрінформ

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу