Голова Львівської ОДА закликав виплатити бюджетникам зароблене достроково

15:32 16 грудня 2015 р.


Фото: ukr.media

Олег Синютка заявив у середу: «Виплата заробітної плати достроково за другу половину грудня повинна відбутися у всій області».

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив сьогодні, 16 грудня, під час наради з керівниками райдержадміністрацій: «Працівникам бюджетних установ необхідно достроково виплатити заробітну плату за другу половину грудня 2015 року та частково компенсувати індексацію зарплати.  Виплата заробітної плати достроково за другу половину грудня повинна відбутися  у всій області. Необхідно своєчасно затвердити місцеві бюджети 2016 року».

Окрім цього, під час наради директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків поінформував про виконання місцевих бюджетів області у 2015 році, а також окреслив першочергові завдання для районів та міст Львівщини та особливості бюджету на 2016 рік: «Насамперед ми побачимо певні зміни в оподаткуванні. Зміниться також порядок фінансування професійно-технічних закладів, вищих навчальних закладів,  деяких медичних установ та процедура компенсації за пільгове перевезення пасажирів. Що важливо – планується запровадити прямі міжбюджетні відносини держбюджету із бюджетами об’єднаних територіальних громад».

Ці повідомлення передали сьогодні, 16 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:22 27 жовтня 2020 р.

Завтра частина Франківського району буде без води. Перелік вулиць

У зв'язку з плановими роботами з перепідключення новозбудованого водопроводу діаметром 400 мм на вул. Боткіна, завтра, 28 жовтня, з 10.00 і до 20.00 год буде призупинено подачу води до частини Франківського району.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу