Голова Львівської ОДА ініціював запровадження електронної черги автівок на кордоні

19:05 29 серпня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині планують організувати новий підхід до перетину кордону.

Про це повідомили в четвер у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Електронна черга, яка дозволить спростити процедуру перетину кордону, – ініціатива, яка входитиме до майбутнього проекту комп’ютеризації українського кордону. Про це сьогодні, 29 серпня, розповів директор департаменту міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк».

Роман Шепеляк зазначив: «Проект електронної черги автомобілів ініціював голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський, адже подібні схеми успішно працюють у наших сусідів. Львівщина – одна з найважливіших областей для держави в питанні транскордонного руху, тому пілотний проект, який розпочнеться із пункту пропуску «Краковець» покликаний спростити перетин кордону».

«У межах проекту планують створити мобільний додаток, де можна буде зареєструватись на виїзд за межі країни. Зараз над цим працює робоча група, до складу якої входять представники ІТ-компанії», – поінформували також облдержадміністрації.

«Окрім того, пункти пропуску також мають намір модернізувати. В межах надання кредиту Польським урядом на розбудову та облаштування пунктів пропуску Львівської митниці планують реконструювати «Краковець», «Шегині» та «Рава-Руську», – розповіли також облдержадміністрації.

«Серед іншого буде організовано забезпечення пунктів пропуску технічними засобами, проведено оновлення усіх баз, під’єднання електронної черги з прикордонною та митною базами. Усе це дозволить вийти на інший рівень організації перетину кордону», – зазначив в.о начальника Львівської митниці ДФС Євген Сафонов.

«Для здійснення усіх задуманих планів переглянуть також під’їзну інфраструктуру та кадрову наповнюваність пунктів пропуску», – повідомили також облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:23 1 жовтня 2020 р.

У Львові і чотирьох районах області знову посилили карантин

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 1 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу