Голова Львівської облради закликає Міноборони забезпечити військових ідентифікаційними жетонами

11:23 25 вересня 2014 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Міноборони в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОР, Петро Колодій наголосив у своєму зверненні: «Непоодинокими є випадки, коли після загибелі тіло військовослужбовця є досить складно ідентифікувати».

У прес-службі облради повідомили сьогодні, 25 вересня, «Щоденному Львову», що її голова Петро Колодій наголошує на потребі забезпечення українських військовослужбовців ідентифікаційними військовими жетонами. В повідомленні також конкретизують:

«Використання обов’язкового ідентифікаційного військового жетону у Збройних Силах України допоможе вирішити проблему встановлення особи поранених та загиблих військовослужбовців і, водночас, зменшить кількість випадків, коли така ідентифікація ускладнена чи не може бути проведена. На цьому наголосив голова Львівської обласної ради у своєму зверненні до Міністра оборони України Валерія Гелетея Петро Колодій, який також зазначив: «За період проведення антитерористичної операції станом на сьогодні загинуло понад 800 військовослужбовців Збройних Сил України. Непоодинокими є випадки, коли після загибелі тіло військовослужбовця є досить складно ідентифікувати. Однією з причин виникнення цієї проблеми є те, що військовослужбовці Збройних Сил України не забезпечені відповідними військовими ідентифікаційними жетонами з водо- та вогнетривкого матеріалу, на яких зазначався б необхідний мінімум даних, достатніх для ідентифікації військовослужбовця у випадку поранень, загибелі чи значного пошкодження тіла».

Голова обласної ради також зауважив у зверненні до міністра оборони, що такі жетони використовуються у більшості армій світу і, зокрема, передбачені Женевською конвенцією про поліпшення долі поранених і хворих у діючих арміях, яка в Україні набрала чинності ще 3 січня 1955 року».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів