Голова ЛОДА запевняє: «Львівщина подає приклад іншим областям у питаннях мобілізації»

12:44 1 лютого 2015 р.


Фото: ridneselo.com

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, голова ЛОДА Олег Синютка стверджує: «Львівська область є позитивним прикладом проведення четвертої хвилі мобілізації і готовності наших бійців до виконання свого обов’язку».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили «Щоденному Львову», що голова ЛОДА Олег Синютка запевнив на спільному брифінгу з міністром аграрної політики та продовольства України Олексієм Павленком: «Львівщина подає приклад іншим областям у питаннях мобілізації». У повідомленні також конкретизують:

«Львівська область є позитивним прикладом проведення четвертої хвилі мобілізації і готовності наших бійців до виконання свого обов’язку», – повідомив голова Львівської ОДА. За словами керівника області, на цьому сьогодні під час всеукраїнської селекторної наради наголосив міністр оборони України Степан Полторак.

Олег Синютка зазначив, що слід дуже серйозно підходити до питання мобілізації. «З одного боку, захист Батьківщини – це не право, а обов’язок. А з іншого боку, ми повинні зберегти необхідну кількість кадрів, щоб провести весняно-польові роботи, забезпечити виробничий цикл на підприємствах, критично важливих для промисловості держави», – підкреслив голова ОДА.

Очільник Львівщини додав, що у цей час надзвичайно важливо зберегти цілісність нашої держави. «У нас, виявляється, дуже багато «потрібних» людей, адже раптово зросла кількість спеціалістів, які не підлягають призову на військову службу. Неможливо допустити, щоб ми посіяли, а збирати вже прийшов хтось інший», – резюмував О.Синютка».

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу