Годинник на Ратуші зупинять на місяць для позолочення

14:09 3 вересня 2013 р.

  • 0

З наступного тижня на міській Ратуші Львова годинник буде призупинено на місяць: відреставрують цифри і позолотять стрілки.

Годинник на Ратуші зупинять на місяць: позолотять стрілки

З наступного тижня на міській Ратуші Львова годинник буде призупинено - у зв’язку з реставраційно-ремонтними роботами. Про це повідомив директор підрядної організації.

«Наразі проводяться усі роботи з ремонту фасаду біля годинника. Щодо шпиля ми ще не визначались, будемо його замінювати чи підсилювати – це ми визначимо найближчим часом. Також зараз проводяться всі підготовчі роботи щодо годинника, почали реставрувати цифри. Стрілки відреставрувати і позолочувати буде важко, якщо годинник буде увімкнений, тому було прийняте рішення його вимкнути приблизно до місяця часу. Всі роботи ведуться відповідно до графіку»,— повідомив Олександр Хорощак, директор підприємства «Центр Комплекс».

Нагадаємо, що вежу закрили 9 серпня, і реставраційно-ремонті роботи будуть тривати до кінця жовтня.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:45 9 грудня 2019 р.

24 вогнеборці гасили пожежу у Львові

У понеділок, 9 грудня, о 13:24 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в комірці на сходовій клітці між п’яти і шостим поверхами дев’ятиповерхового житлового будинку №172 на вулиці Кульпарківській у Львові.

Рубрика: Ситуації

17:24 9 грудня 2019 р.

Бюджет Львова зазнав зміни

Виконавчий комітет затвердив у понеділок, 9 грудня, рішення «Про зміни до міського бюджету Львова на 2019 рік» та «Про зміни до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова на 2019 рік».

Рубрика: Ситуації