Гірники вирішили перекрити 5 серпня міжнародну трасу Львів – Рава-Руська

23:20 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: press-centr.com

За перекриття дороги проголосували одноголосно 376 гірників, які були присутні на загальних проміжних зборах колективу ВП «Шахта Червоноградська».

«Гірники 2-ї Червоноградської шахти вирішили перекрити 5 серпня міжнародну трасу Львів – Рава-Руська. За перекриття дороги проголосували одноголосно 376 гірників, які були присутні на загальних проміжних зборах колективу ВП «Шахта Червоноградська». Причиною такого рішення стала багатомісячна заборгованість перед шахтарями із заробітної плати. Наразі колектив шахти дав час міністру енергетики та вугільної промисловості до 5 серпня виправити ситуацію із заборгованістю», – повідомили сьогодні, 21 липня, на соціальному порталі «Страйк».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації