Гірники перекриватимуть трасу на Львівщині до 15:00

13:10 29 липня 2016 р.

  • 0


Фото: firstsocial.info

Працівники ДП «Львіввугілля» відмовилися від пікетування ОДА.

«Шахтарі, які сьогодні перекрили міжнародну трасу Львів – Рава-Руська, вирішили не пускати транспорт до 15:00. Про це повідомляє прес-служба львівської патрульної поліції.

Зі слів голови регіонального відділення Незалежної профспілки гірників України Червонограда Віталія Оніжука, шахтарі вже не вірять жодним обіцянкам ні столичних, ні місцевих представників влади. За травень і червень борг перед гірниками Львівщини складає вже 130 млн гривень.

Сьогодні гірники ДП «Львіввугілля» відмовились від пікетування Львівської ОДА, адже чиновники пообіцяли до обіду перерахувати на рахунки шахтарям 14 мільйонів гривень. Та чи виконали свою обіцянку чиновники – невідомо.

Загалом головною причиною протесту стало невиконання обіцянки, яку дав міністр Енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик шахтарям стосовно погашення заборгованості із заробітної плати. Про це повідомили сьогодні, 29 липня, на соціальному порталі «Страйк».

Як інформував «ЩЛ», гірники перекрили трасу на Львівщині.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації