Герої та їхні родини отримають з бюджету Львівщини 118,2 тисячі гривень

18:00 8 серпня 2017 р.

У Львівській ОДА запевнили: «З обласного бюджету спрямували на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні 118,2 тисячі гривень».

У Львівській облдержадміністрації повідомили також сьогодні, 8 серпня: «Ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 20 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по три тисячі гривень), щомісячні соціальні виплати 10 дітям загиблих (померлих) учасників АТО, Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень), відшкодувати витрати, пов’язані з наданням пільг на житлово-комунальні послуги родинам Героїв Небесної Сотні й передати на встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО 32 тисячі гривень.Таку допомогу в області цьогоріч передбачено для 15 родин загиблих на суму 479,5 тисячі гривень».

«А з початку року на реалізацію комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації спрямували близько  восьми мільйонів гривень», – поінформували також в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу