Герої та їх родини на Львівщині отримають ще 486,4 тисячі гривень

21:00 23 листопада 2016 р.

77 демобілізованим воїнам виплатять з обласного бюджету по три тисячі гривень.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 23 листопада, що з бюджету Львівщині спрямували на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні спрямували ще 486,4 тисячі гривень. За словами директора департаменту фінансів Львівської ОДА Олега Демківа, зокрема, на встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО та Героїв Небесної Сотні скеровано 127,9 тисячі  гривень. 

Чиновник також розповів:  «Загалом зазначену допомогу в області цьогоріч отримають 207 родин на суму шість мільйонів 616 тисяч гривень, із яких уже профінансовано шість мільйонів 45 тисяч гривень»..

Крім того, одноразову адресну допомогу отримають 77 воїнів з числа демобілізованих із зони АТО в розмірі три тисячі гривень, а щомісячні соціальні виплати – 45 дітей у розмірі 2,5 тисячі гривень. Зазначені кошти будуть розподілені та скеровані департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації за належністю.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини