Форум громадських організацій пройде у Львові вчетверте

15:45 27 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

11 грудня в «Bank Hotel Lviv» на вулиці Листопадового Чину відбудеться IV Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток», де для ефективної взаємодії, обміну досвідом та налагодження комунікації зустрінуться представники інститутів громадянського суспільства, влади, донорських організацій, медіа та бізнесу.

Форум громадських організацій Львівщини «Партнерство та розвиток» стане майданчиком для напрацювання нових інструментів взаємодії, досвідчені спікери поділяться різними кейсами співпраці, відбудеться обговорення актуальних викликів, що стоять перед громадськістю зараз, та шляхів їх вирішення. Донорські організації розкажуть на форумі про те, як податися на конкурс та отримати кошти на розвиток проєктів.

Про це повідомили у Львівській ОДА. Як інформував «ЩЛ», у Львові скликали підсумковий «Форум відповідальних людей».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:21 10 грудня 2019 р.

Пільгові перевезення на Львівщині може врятувати позачергова сесія ЛОР,- голова АТП

Про це сьогодні,10 грудня, на пресконференції у Львівському прекслубі на тему: “Пільгові перевезення автомобільним транспортом у 2020 році” повідомив голова правління ТзОВ “Львівське АТП-14630” Ігор Самардак.

Рубрика: Ситуації

11:14 10 грудня 2019 р.

Львівська облрада відмовила пільговикам в автоперевезеннях, – голова ГО

Львівська обласна рада не заклала в бюджет на наступний рік кошти для відшкодування перевізникам за пільгові перевезення чи компенсацію втрат особам, які мають право на пільговий проїзд.

Рубрика: Ситуації