Фіскали зменшили на 180 мільйонів гривень податкові борги на Львівщині

13:15 30 липня 2018 р.


Фото: taxlink.ua

В обласному управлінні ДФС запевнили, що його працівники зменшили суму податкового боргу до зведеного бюджету на 180 мільйонів гривень – до 3175,5 млн. гривень.

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «З метою забезпечення скорочення податкового боргу податковими органами області з початку року вжито низку заходів. Зокрема, описано майна в податкову заставу на суму 318,6 млн. гривень, направлено 219 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму 163,5 млн. гривень, судами задоволено 31 позов на суму 20,5 млн. гривень, стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 5,3 млн. гривень, направлено 12 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 13 мільйонів гривень, задоволено 4 позови щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 8,1 млн. гривень».

«У результаті цих та інших заходів протягом січня-червня 2018 року погашення податкового боргу склало 180,2 млн. гривень. Зокрема, «живими» коштами – 146,5 млн. гривень (стягнення грошових коштів інкасовими дорученнями, реалізація майна боржників за рішенням судів, сплата розстрочених податків та самостійне погашення боргу, інше), списання боргу – 33,7 млн. гривень (за рахунок ліквідації підприємств-банкрутів та списання безнадійного боргу, стосовно якого минув строк давності)», – поінформували також у прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу