Фіскали стягнули на Львівщині 148,1 млн. гривень податкових боргів

14:10 27 червня 2019 р.


Фото: vilne.org.ua

Сума податкового боргу суб’єктів господарювання, які перебувають на обліку в Головному управлінні ДФС у Львівській області, до зведеного бюджету склала три мільярди 513 мільйони гривень.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «З метою забезпечення скорочення податкового боргу управлінням погашення податкового боргу Головного управління ДФС у Львівській області та відокремленими управліннями ГУ ДФС у Львівській області описано майна в податкову заставу на суму 348,2 млн. гривень».

«Направлено 57 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму 41,8 млн. гривень, судами задоволено 11 позовів на суму 7,1 млн. гривень, стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 22,0 млн. гривень», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Направлено чотири позови до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 2,6 млн. гривень, задоволено один позов щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 0,2 млн. гривень», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«У результаті цих та інших заходів протягом січня-травня 2019 року погашено 148,1 млн. гривень податкових боргів, в тому числі живими коштами – 116,5 млн. гривень (стягнення грошових коштів інкасовими дорученнями, реалізація майна боржників за рішенням судів, сплата розстрочених податків та самостійне погашення боргу, інше), а  списання боргу – 31,6 млн. гривень (за рахунок ліквідації підприємств-банкрутів та списання безнадійного боргу, стосовно якого минув строк давності)», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу