Фахівці механізованих і танкових військ проходять вишкіл на Львівщині

15:24 29 вересня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Після завершення підготовки на Яворівському полігоні фахівці механізованих і танкових військ будуть направлені до військових частин Збройних Сил України.

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 29 вересня: «На танкодромі 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ активно проводиться практична частина підготовки фахівців механізованих і танкових військ. Військовослужбовці вчаться керувати і обслуговувати броньовану техніку в будь-яких умовах».
«Танкодром обладнаний багатьма навчальними місцями, призначеними для практичних занять і виконання вправ, які допомагають отримати необхідні в умовах реального бою навички. Зокрема, тут відточують вміння маневрувати на пересічній місцевості, долати природні ландшафтні і водні перешкоди, ремонтувати техніку в складних польових умовах та справлятися із різними труднощами, як то раптова несправність чи застрягання техніки», – поінформували також у вищому військовому навчальному закладі.
Дмитро Боженко, який сьогодні успішно подолав смугу перешкод на БМП-2, розповів: «Із поставленими завданнями впоралися, хоча легкими їх не назвеш. Раніше в армії я не служив, але тепер, коли в країні така скрута, не можу не стати на її захист. Тепер тут навчаюсь на механіка-водія. Іноді дійсно важко, наприклад, сьогодні під час проходження болотяної ділянки смуги перешкод в нашого БМП злетіла гусениця, тож довелося проводити ремонт на місці, по коліна в воді і багнюці. Це було справжнім випробуванням, проте, як кажуть, важко в навчанні – легко в бою».
«Безпосередньо перед початком практичних занять курсанти детально вивчили необхідну теоретичну базу, тож вони знають як діяти в різноманітних ситуаціях які можуть чекати їх в бою. Окрім цього, вони також отримали основні практичні навички, використовуючи новітні електронні тренажери-симулятори», – повідомили також у військовій академії.
Викладач циклової комісії вогневої підготовки майор Олександр Герасімов пояснив: «Ми уважно слідкуємо, щоб навчальний процес проходив максимально ефективно, а матеріал засвоювався військовослужбовцями на відмінно. Для цього постійно влаштовуємо їм нові важкі випробування з урахуванням досвіду, здобутого нашими воїнами в АТО, щоб вони були готові до будь-чого. Так ми можемо бути впевненими, що в реальному бою вони впораються з будь-якими труднощами».
«Курс є успішно завершеним лише тоді, коли військовослужбовці подолають не менш, ніж 90 кілометрів безпосередньо під час практичних занять на полігоні. Після завершення підготовки фахівці механізованих і танкових військ будуть направлені до військових частин Збройних Сил України, в яких вони будуть проходити подальшу службу», – поінформували також у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та опублікували фоторепортаж із полігону.

dailylviv.com

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу