Евакуатори щодня забирають з вулиць і проспектів Львова в середньому по 12 автомобілів

15:37 21 липня 2014 р.

  • 0
  • 2016


Фото: tvoemisto.tv

Інженер відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Іван Рибак запевняє: «Всі наші дії проводяться тільки за присутності працівників ДАІ».

Як повідомила сьогодні, 21 липня, «Щоденному Львову» прес-служба міськради, евакуатори щодня забирають із вулиць міста в середньому по 12 автомобілів. У повідомленні також сказано:

«На сьогоднішній день у місті працює 3 евакуатори. Ще один знаходиться на ремонті. В середньому кількість евакуйованих машин за день складає 12 одиниць. «Всі наші дії проводяться тільки за присутності працівників ДАІ», – зазначає інженер відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Іван Рибак.

Евакуатор переміщує транспортний засіб, який не правильно припаркований, на штрафний майданчик, що знаходиться за адресою: вул. Конюшинна, 13.  Відтак, водіїв просять не порушувати правил дорожнього руху та не паркувати машини у недозволених місцях. Часто припаркований автомобіль блокує рух громадського транспорту і стає причиною великих заторів». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:00 23 жовтня 2019 р.

На Львівщині асфальтують дорогу до курорту

На під'їзді до Моршина відновлюють асфальтове покриття на окремих ділянках автомобільної дороги загального користування місцевого значення О141805.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 1005