Евакуатори щодня забирають з вулиць і проспектів Львова в середньому по 12 автомобілів

15:37 21 липня 2014 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Інженер відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Іван Рибак запевняє: «Всі наші дії проводяться тільки за присутності працівників ДАІ».

Як повідомила сьогодні, 21 липня, «Щоденному Львову» прес-служба міськради, евакуатори щодня забирають із вулиць міста в середньому по 12 автомобілів. У повідомленні також сказано:

«На сьогоднішній день у місті працює 3 евакуатори. Ще один знаходиться на ремонті. В середньому кількість евакуйованих машин за день складає 12 одиниць. «Всі наші дії проводяться тільки за присутності працівників ДАІ», – зазначає інженер відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Іван Рибак.

Евакуатор переміщує транспортний засіб, який не правильно припаркований, на штрафний майданчик, що знаходиться за адресою: вул. Конюшинна, 13.  Відтак, водіїв просять не порушувати правил дорожнього руху та не паркувати машини у недозволених місцях. Часто припаркований автомобіль блокує рух громадського транспорту і стає причиною великих заторів». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:32 4 червня 2020 р.

Мер доручив за місяць розробити генплан мікрорайону "Під Голоском", який вже забудували висотками

Сьогодні, 4 червня, відбувся робочий виїзд міського голови Львова Андрія Садового спільно із представниками компаній-забудовників у мікрорайон «Під Голоском». На вул. Під Голоском замість 2-х висоток буде аж 14-ть

Рубрика: Ситуації