Електропоїзд смертельно травмував на станції Підзамче 83-річного львів’янина

13:52 19 січня 2015 р.

Залізнична станція «Підзамче» у Львові

Залізнична станція «Підзамче» у Львові
Фото: wikimapia.org

Як повідомила в понеділок помічник начальника лінійного відділу на станції Львів зі зв’язках із громадськістю та ЗМІ Соломія Таратула, машиністу електропоїзда сполученням «Здолбунів-Львів» не вдалося попередити наїзд на перехожого.

Помічник начальника лінійного відділу на станції Львів зі зв’язках із громадськістю та ЗМІ Соломія Таратула повідомили сьогодні, 19 січня:

«На першій колії станції Підзамче машиніст електропоїзда сполученням «Здолбунів-Львів» застосував екстрене гальмування через те що на залізничній колії знаходилась людина. Як повідомив начальник лінійного відділу на ст. Львів полковник міліції Віталій Горський, машиніст електропоїзда побачив мужчину похилого віку, який переходив залізничну колію у товарному парку ст. Підзамче.

Для привертання уваги людини, подалися звукові сигнали та застосовано екстрене гальмування. Відтак невідомий пришвидшив рух. Проте, на жаль, попередити наїзд на перехожого не вдалося. Чоловіка смертельно травмовано.

Особу смертельно травмованого чоловіка встановлено, ним виявився 83-річний львів’янин. Труп з характерними ознаками травмування рухомим складом залізничного транспорту направлено в морг.

Про трагічну подію відразу повідомлені близькі. Як з’ясувалось, незважаючи на поважний вік, дідусь був жвавий та повний сил.

Він не міг бути без діла, завжди завантажував себе добрими справами, які намагався вирішити якнайшвидше. Обставини, що привели до трагічних наслідків, встановлюються. Транспортні правоохоронці наголошують: обачне поводження громадян на залізничному транспорті є запорукою їхнього життя та здоров'я».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів