Електропотяг Київ-Львів зупинятиметься частіше (відео)

18:30 5 жовтня 2016 р.


Фото: зі сторінки Войцеха Балчуна в інтернет-мережі «Facebook»

Як повідомив голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун, «сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже коротке – 4.55 у дорозі, з мінімальною кількістю зупинок».

Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун запевнив сьогодні, 5 жовтня: «Нарешті виводимо з «кущів» багатостраждальний електропоїзд «Skoda». Говорю про необхідність цього з першого тижня свого перебування на посаді. Тримати було такий потяг без руху,– як мінімум, – недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів».

За словами головного залізничника, «і от тепер друга «Skoda» виходить з ремонту» – «цього тижня чеські фахівці проведуть необхідні обстеження і тестування»; «служби мають забезпечити її готовність до експлуатації до 1 листопада». Войцех Балчун також повідомив: «Вивчаємо прийнятні варіанти напрямків експлуатації цих потягів. Бо вони мають певні обмеження, зокрема, потребують технічного обслуговування кожні 700 км. Зараз розглядаємо такі маршрути, як Київ-Полтава-Харків, Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів. Сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже коротке – 4.55 у дорозі, з мінімальною кількістю зупинок. Ідея для «Skoda» – задіяти всі проміжні зупинки і доправити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова. Фахівці «Укрзалізниці»  запевняють, достатній пасажиропотік там є». 

Голова правління «Укрзалізниці» розповів це сьогодні, 5 жовтня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу