Експорт товарів через Львівську митницю збільшився майже на 14%

17:00 3 липня 2017 р.

Імпорт товарів здійснювався, в основному з Польщі, Німеччини й Чехії.

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України повідомили сьогодні, 3 липня, «Щоденному Львову»: « травні 2017 року у зоні діяльності Львівської митниці здійснено митне оформлення зовнішньоторговельних операцій суб’єктів господарської діяльності на суму близько 9,5 млрд. гривень. З цієї кількості імпортовано товарів на суму близько 6,5 млрд. гривень, експортовано на суму понад 3,0 млрд. грн., що складає відповідно 68% (імпорт) та 32% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну. У порівнянні з квітнем 2017 року цей обсяг збільшився на 17,7%, при цьому, об’єми імпорту збільшились на 19,7%, а експорту – збільшились на 13,6%».

«Імпорт товарів у зону діяльності Львівської митниці у травні здійснювався, в основному, з Польща – 34,6%, Німеччина – 22,0%, Чехія – 4,7%. Серед основних імпортних товарів були проводи ізольовані (4,2% від загалу), вживані речі (4,2% від загалу), шкіра із шкур великої рогатої худоби (3,4% від загалу). Країною походження товарів, що імпортувались у травні 2017 року, були Польща (27,9%), Німеччина (19,4%), Китай (6,8%) та інші», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Експорт товарів здійснювався в травні, в основному, у Польщу (31,3%), Німеччину (15,3%), Чехію (8,3%). Серед основних експортних товарів були проводи ізольовані (29,1% від загалу), меблі для сидіння (11,9% від загалу), шкіра із шкур великої рогатої худоби (2,7% від загалу) », – повідомили також сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівського обласного управління ДФС.

dailylviv.com

До теми

19:08 27 листопада 2021 р.

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору Студенти львівського осередку Української академії лідерства передала меру Львова Андрієві Садовому газету зі списком українських Нобелівських лавреатів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу