Експерти знайшли на шахті «Степовій» небезпечний кабель

12:40 10 березня 2017 р.

  • 0

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець поінформував про результати роботи експертної, державної та іншими відомчими комісій на шахті, де сталася трагедія.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив сьогодні, 10 березня: «Щодо аварії на шахті «Степова». Після огляду місця трагедії експертною, державною та іншими відомчими комісіями було виявлено, що до відпускної лебідки було задіяно кабель, яуий не відповідав правилам експлуатації та правилам безпеки роботи в шахті».

Михайло Волинець також наголосив: «Що важливо – 10 (!) метрів цього кабелю просто зникли на стику лави та конвеєрного 119 штреку. На мою думку, це було зроблено для того, щоб приховати одну з реальних причин аварії».

Голова Незалежної профспілки гірників України також припустив: «На мою тверду думку, науково-технічний центр у Львові, погоджуючи схему провітрювання на 133 лаві та прилеглих виробках, допустив помилку. Цим і було закладено міну уповільненої дії, що спрацювала в момент збігу двох факторів: високий рівнь метану та наявність іскри. 

Михайло Волинець також вважає: «На моє припущення, деякі шахтарі загинули внаслідок утворених газів після горіння метану. Сподіваюся, що в найближчий час відбудеться урядова комісія, де ми зможемо почути, коли будуть виплачені кошти постраждалим внаслідок аварії та сім'ям загиблих».

Голова Незалежної профспілки гірників України написав це сьогодні, 10 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «ЩЛ», голова Львівської ОДА запевнив, що експерти отримали всі зразки предметів, які могли стати причиною спалаху на шахті «Степова» державного підприємства «Львіввугілля». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації