Експерти знайшли на шахті «Степовій» небезпечний кабель

12:40 10 березня 2017 р.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець поінформував про результати роботи експертної, державної та іншими відомчими комісій на шахті, де сталася трагедія.

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець повідомив сьогодні, 10 березня: «Щодо аварії на шахті «Степова». Після огляду місця трагедії експертною, державною та іншими відомчими комісіями було виявлено, що до відпускної лебідки було задіяно кабель, яуий не відповідав правилам експлуатації та правилам безпеки роботи в шахті».

Михайло Волинець також наголосив: «Що важливо – 10 (!) метрів цього кабелю просто зникли на стику лави та конвеєрного 119 штреку. На мою думку, це було зроблено для того, щоб приховати одну з реальних причин аварії».

Голова Незалежної профспілки гірників України також припустив: «На мою тверду думку, науково-технічний центр у Львові, погоджуючи схему провітрювання на 133 лаві та прилеглих виробках, допустив помилку. Цим і було закладено міну уповільненої дії, що спрацювала в момент збігу двох факторів: високий рівнь метану та наявність іскри. 

Михайло Волинець також вважає: «На моє припущення, деякі шахтарі загинули внаслідок утворених газів після горіння метану. Сподіваюся, що в найближчий час відбудеться урядова комісія, де ми зможемо почути, коли будуть виплачені кошти постраждалим внаслідок аварії та сім'ям загиблих».

Голова Незалежної профспілки гірників України написав це сьогодні, 10 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

Як інформував «ЩЛ», голова Львівської ОДА запевнив, що експерти отримали всі зразки предметів, які могли стати причиною спалаху на шахті «Степова» державного підприємства «Львіввугілля». 

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу