Експерти вже встановлюють причини трагедії на Львівщині, – ЛОДА

16:00 9 березня 2017 р.

  • 0

Голова Львівської ОДА запевнив, що воду на шахті «Степова» вже відкачали до безпечного рівня.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка повідомив сьогодні, 9 березня,  під час брифінгу: «На сьогодні експерти отримали всі зразки предметів, які могли стати причиною спалаху на шахті «Степова» державного підприємства «Львіввугілля». Вчора комісія озвучила декілька версій того, що могло стати причиною спалаху, але кожна із них потребує перевірки».

Тривають опитування гірників, які на момент аварії були у лаві. Це дасть можливість прояснити ситуацію та дати загальну картину розслідування», – запевнив також Олег Синютка.

Голова Львівської облдержадміністрації також зазначив: «На вчорашній день рівень метану на шахті при допустимій нормі 1,5 % сягав 4%. Для порівняння, на наступний день після аварії рівень метану сягав 17%. Воду за допомогою насосів, які працюють на повітрі, вже відкачали до безпечного рівня».

Про це повідомили сьогодні, 9 березня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації