Експерти Львівської облради завершили оцінку мікропроектів місцевого розвитку

09:10 4 березня 2017 р.

  • 0

13-14 березня на сайті обласної ради розміятять переліки потенційних переможців, які зобов’язані надати рішення сесій місцевих рад про бюджетне спів фінансування.

У Львівській обласній раді запевнили, що в п’ятницю, 3 березня, експерти, які оцінювали мікропроекти місцевого розвитку на 2017 рік, уже завершили роботу над поданими проектами. За словами начальника відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв'язків Івана Собка, відповідно до рішення конкурсної ради, всі експерти отримали доступи до сформованих пакетів документів за різними пріоритетами і чітко виконали своє завдання у встановлений термін.

Відтак, секретаріат, відповідно до програми конкурсу, повинен упродовж п’яти робочих днів опрацювати результати оцінки і сформувати рейтинги потенційних переможців у розрізі визначених пріоритетів та винести їх на розгляд конкурсної ради. Іван Собко наголосив: «Акцентуємо увагу конкурсантів, що впродовж 13-14 березня на сайті обласної ради будуть розміщені переліки потенційних переможців, які до 30 березня зобов’язані надати секретаріату рішення сесій місцевих рад (пооб`єктно) про бюджетне співфінансування, надіславши підтверджуючі документи на електронну адресу: microproekt@gmail.com. Важливо виконати цю норму, оскільки ті конкурсанти, які не подадуть відповідних рішень місцевих рад, будуть виключені з переліку переможців».

Про це повідомили в прес-службі обласної ради, де також поінформували, що на конкурс мікропроектів зареєстровано 1300 заявок.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:34 27 березня 2020 р.

В Україну з Польщі проходять пішки

Аби прискорити оформлення громадян України на в’їзд в Україну на кордоні з Польщею та розвантажити цей напрямок, прикордонники прийняли безпрецедентне рішення – відкрити піший напрямок руху поряд з пунктом пропуску «Краківець».

Рубрика: Ситуації

19:08 27 березня 2020 р.

Держприкордонслужба повідомила про ситуацію з чергами на кордоні

Сьогодні у пунктах пропуску на кордоні з Польщею значно зросла кількість громадян України, які прибули без власного транспорту. У зв’язку з цим, а також через додаткові контрольно-профілактичні заходи спостерігається накопичення людей у пунктах пропуску суміжних країн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу