Експерт зі США вважає десантників 95-ї бригади кращими в світі за найдовший рейд в історії (відео)

00:10 20 листопада 2014 р.


Фото: Житомирська 95 аеромобільна бригада/Facebook

За словами Філліп Карбер, на початку серпня житомиряни прорвали лінію оборони рашистів, здійснили марш аж до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських артилерійських батальйонів, які знаходилися вже на українському боці кордону й забрали їхню зброю та обладнання.

95-та житомирська окрема аеромобільна бригада провела під керівництвом свого командира Михайла Забродського найдовший рейд у військовій історії світу. Про це розповів в інтерв'ю «Телевізійній служба новин» каналу «1+1»  американський військовий експерт Філліп Карбер.

«Михайло Забродський і його 95-та бригада на початку серпня стали частиною військової історії. Вони прорвали лінію оборони сепаратистів, здійснили марш аж до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських артилерійських батальйонів, які знаходилися вже на українському боці кордону, забрали їхню зброю і обладнання. Її танки проїхали аж до самого Луганська й повернулися до Слов'янська. І це – найдовший рейд збройного формування у військовій історії світу», – стверджує Карбер.

Ця операція була проведена за два тижні до російського наступу. За словами військового експерта, якби це сталося трішки пізніше, вони б били росіян з тилу, тому перебіг війни складався б по-іншому

Але це – не їхня помилка. На думку Філіппа Карбера, 95-а бригада – найкраща бригада такого типу у всьому світі.

«Я скажу, що вони справді найкрутіша українська бригада, бо вони навіть служили з американськими військовими на Близькому Сході», – запевнив Карбер, заяву якого передає «Телевізійна служба новин» каналу «1+1».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу