Експерт зі США вважає десантників 95-ї бригади кращими в світі за найдовший рейд в історії (відео)

00:10 20 листопада 2014 р.


Фото: Житомирська 95 аеромобільна бригада/Facebook

За словами Філліп Карбер, на початку серпня житомиряни прорвали лінію оборони рашистів, здійснили марш аж до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських артилерійських батальйонів, які знаходилися вже на українському боці кордону й забрали їхню зброю та обладнання.

95-та житомирська окрема аеромобільна бригада провела під керівництвом свого командира Михайла Забродського найдовший рейд у військовій історії світу. Про це розповів в інтерв'ю «Телевізійній служба новин» каналу «1+1»  американський військовий експерт Філліп Карбер.

«Михайло Забродський і його 95-та бригада на початку серпня стали частиною військової історії. Вони прорвали лінію оборони сепаратистів, здійснили марш аж до Маріуполя, повернулися вздовж кордону, знищили кілька російських артилерійських батальйонів, які знаходилися вже на українському боці кордону, забрали їхню зброю і обладнання. Її танки проїхали аж до самого Луганська й повернулися до Слов'янська. І це – найдовший рейд збройного формування у військовій історії світу», – стверджує Карбер.

Ця операція була проведена за два тижні до російського наступу. За словами військового експерта, якби це сталося трішки пізніше, вони б били росіян з тилу, тому перебіг війни складався б по-іншому

Але це – не їхня помилка. На думку Філіппа Карбера, 95-а бригада – найкраща бригада такого типу у всьому світі.

«Я скажу, що вони справді найкрутіша українська бригада, бо вони навіть служили з американськими військовими на Близькому Сході», – запевнив Карбер, заяву якого передає «Телевізійна служба новин» каналу «1+1».


Відео: «Телевізійна служба новин» каналу «1+1»

dailylviv.com

До теми

12:05 11 травня 2021 р.

Громадяни України активно виїжджають у країни ЄС

За останні три доби кордон України через пункти пропуску Західного регіонального управління Держприкордонслужби перетнуло понад 122 тис. осіб і майже 40 тис. транспортних засобів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу