Ексголова Львівської ОДА оцінив свої моральні страждання на ₴178 тисяч

18:44 23 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Ексголова Львівської ОДА, голова відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський подав позов проти NGL.media.

Про це повідомили NGL.media, пише Dailylviv.com.

Голова відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський подав позов проти NGL.media з вимогою спростувати частину тверджень статті «Впіймай мене, якщо зможеш», де йшлося про захоплення з використанням підроблених документів комунальної ділянки площею 11 га на околиці Львова.

По суті, Юрій Турянський, який у 2014 році впродовж кількох місяців очолював Львівську ОДА, намагається оскаржити у суді наведені у статті NGL.media факти, які свідчать про його особисту причетність до захоплення комунальної ділянки і підробку деяких документів, використаних для такого захоплення.

Турянський вважає, що поширена інформація ганьбить його честь та гідність, завдає шкоди його діловій репутації, а завдану йому моральну шкоду оцінює у 178 тис. грн.

«Визначаючи розмір шкоди позивач виходив з інтенсивності (глибини, ступеня) душевних страждань, які отримав від факту неправомірних дій, завданих збитків, тривалості негативних переживань обурення, правової невизначеності. Позивач оцінює вартість завданих моральних страждань у сумі 178000,00 грн. (сто сімдесят вісім тисяч) гривень», – сказано, зокрема, у позовній заяві Юрія Турянського, який наполягає, що доказом заподіяння йому моральної шкоди є сам факт його звернення до суду.

Окрім видавця і NGL.media, співвідповідачем у позовній заяві вказаний ПрАТ «ТРК «Люкс», якому належить сайт Zaxid.net, де була процитована стаття «Впіймай мене, якщо зможеш». Попри те, що статтю NGL.media про Турянського передрукували чи процитували десятки інших ЗМІ, претензій до них колишній голова ЛОДА не висував.

Юридичний захист NGL.media у цій справі здійснюють юристи громадської організації «Платформа прав людини».

У Юрія Турянського і Андрія Садового, фактичного власника ПрАТ «ТРК «Люкс», "давня дружба". Ще 9 років тому тимчасовий виконувач обов’язків голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський запропонував міському голові Андрію Садовому разом пройти перевірку на детекторі брехні. Про це він заявив на зустрічі з представниками громадських організацій і профспілок, присвяченій підсумкам 100 днів його перебування на посаді.

За словами Турянського, просто в день його призначення на посаду у місцевих ЗМІ з'явився потік негативної інформації про нього. «Не встиг я прийти на робоче місце, як почалися висмоктані з пальця закиди», – зазначив посадовець.

На тій посаді Юрій Турянський запам'ятався ще тим, що радником керівника Львівщини з питань реформ став екс-прем’єр-міністр Аджарії Леван Варшаломідзе.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів