Екологічно небезпечними визнали в Україні більше 60% будинків

12:12 27 вересня 2013 р.

До такого висновку прийшла Українська федерація роботодавців охорони здоров'я.

За їхніми даними, як повідомляє УНІАН, на якість повітря в приміщеннях впливають у тому числі матеріали, з яких побудований будинок і зроблений ремонт, побутова хімія та побутові прилади. А архітектор Ганна Іскіердо пояснює: «Вся екологічність обробки квартири, меблів і т.д. може бути нівельована завдяки забудовнику, який економив під час будівництва і зводив будинок з неякісних будматеріалів». 

Своєю чергою, головний алерголог Києва Лілія Романюк інформує: «Всередині житлових і офісних приміщень у повітрі виявляють формальдегід, фенол, солі важких металів, виділяються меблями та обладнанням, миючими засобами, частинками вихлопних газів».

А лікар Харківської облСЕС Тетяна Рискіна зауважує: «Фахівці токсикологічної лабораторії при дослідженні ламінованих деревостружкових і деревоволокнистих плит виявляли перевищення гранично допустимих концентрацій формальдегіду в два-чотири рази».

Натомість забудовники вкрай неохоче розповідають про якість використовуваних будівельних матеріалів. Навпаки – заступник гендиректора зі стратегічного розвитку будівельної компанії Олексій Говорун запевняє: «Є спеціальні санітарні норми, яким повинні відповідати будматеріали, - сказав - Без відповідності нормам матеріали до нас не можуть потрапити».

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу