Діти з трьох областей одержали у Львові подарунки

07:09 20 грудня 2019 р.

Другий рік поспіль, з нагоди дня Святого Миколая, відбулась благодійна акція громадської організації «Асоціація учасників АТО/ООС Львівщини», до якої долучився Дипломатичний клуб Львова.

У цій акції під егідою представництва Міністерства закордонних справ України у Львові, окрім українських дипломатів, традиційно взяли участь іноземні представники-члени Дипломатичного клубу Львова: керівники і працівники Генеральних консульств Польщі та Чехії, почесних консульств Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Грузії, Ізраїлю, Казахстану, Кореї, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Угорщини та Франції.

Також долучилися до ініціативи Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді, почесні консульства Угорщини в Івано-Франківську і Тернополі, МГО «Культурно-дослідницький центр України і Китаю «Ланьхва», відомі львівські підприємці і меценати.

Дтей привітав голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

За інформацією, наданою Представником МЗС України у Львові Вячеславом Войнаровським, членами Дипломатичного клубу за 8 років проведення благодійних акцій надано допомоги потребуючим дітям Львівщини на суму понад 1 000 000 гривень. Зокрема, дипломати окрім сімей загиблих українських Героїв допомагали також: Благодійному фонду «Даймо надію», КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок-інтернат» у с. Старий Розділ Миколаївського району, а також Верхньосиньовидненській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів «Надія», що у Сколівському районі на Львівщині.

Учора 300 дітей з Львівщини, Тернопільщини й Івано-Франківщини спільно з батьками переглянули лялькову виставу «Зачарована рукавичка».

Про це провідомила пресслужба Львівської облдержадміністрації. 

Нагадаємо, що в приміщенні Храму Преображення у Львові працювала «Фабрика святого Миколая», а Палац культури імені Гната Хоткевича перетворився на один день на Палац святого Миколая.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу