Два села на Львівщині отримали нову назву

19:17 3 березня 2021 р.

Верховна Рада у середу, 3 березня, прийняла рішення про перейменування двох сіл у Львівській області. Зокрема, прийнято постанови про перейменування сіл Коросне та Борщів Львівського району.

Про це інформує Zaxid.net, пише DailyLviv.

У пояснювальній записці зазначається, перейменування села Коросне на Коросно ініційовано його жителями «з метою усунення розбіжностей при оформленні правовстановлюючих документів та повернення історичної назви цьому населеному пункту».

За процедурою, перейменування села Коросне на Коросно раніше підтримала громада села на загальних зборах, а також погодили місцева сільрада, Перемишлянська райрада та Львівська облрада.

Перейменування села Борщів на Боршів також ініціювали жителі села «у зв’язку з необхідністю усунення розбіжностей у вживанні назви населеного пункту на місцевому рівні та відповідно до офіційного обліку». Це рішення також підтримали місцева сільрада та Львівська облрада.

Село Коросне, де проживає понад тисячу жителів, входить до складу Перемишлянської міської територіальної громади та розміщене за 45 км від Львова. Село Борщів входить до Перемишлянської міської територіальної громади та розташоване за 50 км від Львова. В цьому селі проживає понад 1400 мешканців.

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу