Два санаторії на Львівщині хочуть повернути військовим

23:11 5 листопада 2014 р.


Фото: panoramio.com

Рішенням сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України про вжиття заходів для повернення до Збройних Сил України двох військових санаторіїв – Моршинського центрального військового санаторію та санаторію «Шкло».

Про це інформує прес-служба ЛОР.

У зверненні наголошено, що розпорядженнями Кабінету Міністрів Моршинський центральний військовий санаторій було передано Державному управлінню справами від 12 березня 2003 року, а санаторій «Шкло» від 17 липня 2003 року передано Державній судовій адміністрації України. Як результат, Міністерство оборони втратило ці курортно-санаторні заклади.

«Прийняття позитивного рішення щодо повернення зазначених санаторно-курортних закладів до складу ЗСУ не тільки відновить соціальну справедливість, а й дасть можливість забезпечити санаторно-курортним лікуванням та проводити медичну реабілітацію ветеранів, інвалідів війни, ветеранів військової служби, військовослужбовців, утому числі з числа поранених та хворих учасників АТО, також матиме позитивний морально-психологічний вплив на особовий склад ЗСУ», – йдеться у зверненні.

Відтак, депутати звернулись до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути на засіданні уряду питання про пловернення колишніх військових санаторіїв – Моршинського та санаторію «Шкло» до складу Збройних Сил України.

dailylviv.com

До теми

00:19 18 серпня 2022 р.

Російська ракета влучила у гуртожиток Харкова, де жили люди з вадами слуху

Російські окупанти пізно ввечері 17 серпня ракетою влучили у гуртожиток в Харківському районі Салтівка. У цьому будинку мешкали люди з вадами слуху, а тому частина потерпілих не моглf почути сигнал повітряної тривоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу