Два санаторії на Львівщині хочуть повернути військовим

23:11 5 листопада 2014 р.


Фото: panoramio.com

Рішенням сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили звернення до Кабінету Міністрів України про вжиття заходів для повернення до Збройних Сил України двох військових санаторіїв – Моршинського центрального військового санаторію та санаторію «Шкло».

Про це інформує прес-служба ЛОР.

У зверненні наголошено, що розпорядженнями Кабінету Міністрів Моршинський центральний військовий санаторій було передано Державному управлінню справами від 12 березня 2003 року, а санаторій «Шкло» від 17 липня 2003 року передано Державній судовій адміністрації України. Як результат, Міністерство оборони втратило ці курортно-санаторні заклади.

«Прийняття позитивного рішення щодо повернення зазначених санаторно-курортних закладів до складу ЗСУ не тільки відновить соціальну справедливість, а й дасть можливість забезпечити санаторно-курортним лікуванням та проводити медичну реабілітацію ветеранів, інвалідів війни, ветеранів військової служби, військовослужбовців, утому числі з числа поранених та хворих учасників АТО, також матиме позитивний морально-психологічний вплив на особовий склад ЗСУ», – йдеться у зверненні.

Відтак, депутати звернулись до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути на засіданні уряду питання про пловернення колишніх військових санаторіїв – Моршинського та санаторію «Шкло» до складу Збройних Сил України.

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу