Друга повітряна тривога вночі. На Львівщині летять нові безпілотники (доповнюється)

05:02 20 травня 2024 р.

Фото до новини

Сигнал про початок повітряної тривоги у Львівській області пролунав о 04.59.

Про це інформує DailyLviv.com з покликанням на карту повітряних тривог.

"Загроза ворожих ударних безпілотників", - повідомив о 05.02 начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Перша нічна повітряна тривога у Львівській області тривала майже півтора години. Ворожі безпілотники залетіли у повітряний простір Львівщини, де їх обстріляи ППО і мобільні вогневі групи.

О 4.24 повітряну тривогу на Львівщині закінчили.

Тепер тривога оголошена у чотирьох областях заходу України.

Про політ БпЛА - на півдні та півночі Миколаївської області, в центральній частині Полтавської області і у Тернопільській області, курсом на Львівщину - повідомили Повітряні сили ЗСУ о 05.13.

"Ворожий безпілотник рухається з Тернопільщини курсом на Львівщину", - підтвердив о 05.14 начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Ворожий безпілотник у повітряному просторі Львівської області. Наразі курс – Перемишляни. Глиняни. Красне", - почергово інформує Максим Козицький о 5.21, 5.25, 5.29.

По російських цілях працюють мобільні вогневі групи, повідомив о 5.33 начальник ЛОВА, але, за словами Максима Козицького о 5.36, "ворожа ціль рухається курсом Камʼянка-Бузька – Добротвір".

"У Львівській області триває дорозвідка", - підсумовує Максим Козицький о 5.44. Найбільш ймовірно, це означає, що БпЛА припинив своє існування у поки що невідомий для нас спосіб.

Читайте також: На авіабазі «Оленья» сконцентровано 25 бомбардувальників Ту-95МС й Ту-22М3, один Ту-160 та два військово-транспортні літаки Ан-12

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів