Довкіллю на Львівщині загрожує «Сірка»

09:11 26 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3044

Умови зберігання нею небезпечних відходів не відповідають нормам екологічної безпеки.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації застерігає, що зберігання на території Роздільського ДГХП «Сірка» модифікатора типу «МГ», виготовленого з нейтралізованих гудронних залишків та котлових залишків ангідриду малеїнової кислоти, викликає загрозу для навколишнього природного середовища. Оскільки їх небезпечні складники негативно впливають на земельні й водні природні ресурси в місцях їх зберігання, умови зберігання цих небезпечних відходів не відповідають, відтак, нормам екологічної безпеки.

Зокрема, під час інтенсивних опадів із майданчика зі складування імпортованих з Угорщини гудронів неочищені стічні води стікають в озеро Глибоке (складова частина рекреаційної зони басейну річки Дністер). За інформацією, наданою Роздільським ДГХП «Сірка», протягом 2001-2002 років ДП МВС України «Спецсервіс» здійснило завезення гудронних відходів в обсязі 16 тисяч тонн на промислову площадку підприємства, орендовану з дозволу регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області. І хоч термін дії договору оренди землі, на підставі якого небезпечні відходи розміщені на території Роздільського ДГХП «Сірка» закінчився ще у 2004 році, однак ДП «Спецсервіс» досі не звільнив земельну ділянку від цих небезпечних відходів.

dailylviv.com

 

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:20 20 жовтня 2019 р.

У Львові зареєстрували минулої доби 32 ДТП

19 жовтня автошляхах на території Львівщини зареєстрували 52 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок двох із яких них травмувалися двоє пішоходів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 309

11:18 20 жовтня 2019 р.

На Львівщині загинули внаслідок зіткнення з деревом мотоцикліст пасажир

21-річний водій мотоцикла «Вайпер 250» з Бродівського району не впорався 20 жовтня, близько другої ночі між селами Висоцько та Заболотці з керуванням і в’їхав у дерево.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 351