Довідку про склад сім’ї тепер можна замовити на сайті Львівської міськради

18:00 24 лютого 2016 р.


Фото: interbuh.com.ua

У ЛМР запевнили в середу: «Станом на зараз замовити через Особистий кабінет мешканця можна майже 30 послуг».

«Відтепер довідку про склад сім’ї можна замовити, не виходячи з дому, – на сайті Особистого кабінету мешканця», – повідомили сьогодні, 24 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Отримавши повідомлення від ЛКП, її можна буде забрати в будь-який зручний час, повідомляють у міському управлінні ІТ. Працівник управління Іван Коржов розповів:

«Торік управління провело на сайті міськради опитування щодо роботи Особистого кабінету мешканця, дослідивши найбільш та найменш затребувані послуги серед львів’ян. Тоді ж беззаперечним лідером стала послуга отримання довідки форми 2 про склад сім’ї, яку видають львівські комунальні підприємства, 

На сьогодні ми вже пропрацювали з усіма ЛКП та значно спростили процедуру отримання цієї послуги. Тепер довідку можна замовити он-лайн, на сайті Особистого кабінету мешканця. Після цього людина отримає повідомлення, що, скажімо, наступного дня її вже можна забрати в будь-який зручний час».

Станом на зараз замовити через Особистий кабінет мешканця можна майже 30 послуг. Цьогоріч цю кількість планують довести до близько 100. Особистий кабінет мешканця працює за цим посиланням: https://egov.city-adm.lviv.ua/SitePages/Home.aspx».

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу