Дощоприймачі не зуміли протистояти у Львові зливі

16:10 4 червня 2018 р.


Фото: portal.lviv.ua

Негода завдала львівським комунальникам клопотів.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк розповіла в понеділок, 4 червня: «Комунальні служби міста працюють над ліквідацією наслідків негоди. Значних пошкоджень в місті не виявлено. Маємо інформацію про падіння гілки в районі Цитаделі, але там не пошкоджено ніякого об’єкта».

Ірина Маруняк доповнила: «Не справились з кількістю води два дощоприймачі в Личаківському районі. Зараз комунальні служби їх розчищають. Є інформація про падіння гілок на вулиці Клепарівській. Зараз там ускладнений рух. Працюють відповідні служби. Гілками пошкоджено машини і лінії електромереж «Львівсвітла». Також було падіння гілки на вулиці Ярошенка, там пошкоджень нема».

Про це повідомилши в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як уточнили на «Гарячій лінії міста», на вулиці Клепарівській, 13 від падіння гілок дерев пошкоджено три автомобілі, а також лінії електромереж. За інформацією голови Личаківської районної адміністрації Івана Лозинського, на вулиці Левицького з кількістю води не впорались дощоприймачі. Комунальні служби їх зараз чистять».

У міськраді також поінформували: «Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, за попередньою інформацією на вулиці Каліча гора («Цитадель») пошкоджено гілки дерев, на вулиці Кобилянській зафіксовано обрив вуличного освітлення, на вулиці Джерельній відбулося замулення дощоприймачів. Комунальні служби вже працюють на місці».

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу